Bugün 21 Kasım 2018, Çarşamba         
Bizi Takip Edin!   
 

 

 

 

Paslanmaz Elek Teli    /   Düz Dokuma Kategoriler

Paslanmaz Elek Teli Tel Kalınlığı : 1,2 x 1,4 mm Açıklık : 4 x 4 mm En : 100 cm AISI304

Paslanmaz Elek Teli Tel Kalınlığı : 1,2 x 1,4 mm Açıklık : 4 x 4 mm En : 100 cm AISI304

Paslanmaz Elek Teli Tel Kalınlığı : 1,2 x 1,4 mm Açıklık : 4 x 4 mm En : 100 cm AISI304
Ürün Kodu: 0109

Kullanım alanları: Filtre Sanayi, Granit Ocaklarında, Tarım ve Makine Sanayinde, Endüstriyel Mutfak, Gübre Sanayinde, Otomotiv, Tekstil, İlaç Seramik ve birçok sanayi ve sektörde kullanılmaktadır.

Ayrıca her türlü hammadde elemede süzgeç ve filtre teli olarak kullanılır. Yüksek sıcaklığa ve asidik ortamlara dayanabilmesi açısından da çoklukla tercih sebebi olmaktadır.

BİLGİ KARTI

 

Malzeme            Paslanmaz Elek Teli

Kalite    AISI 304

Tel Kalınlığı         1,2 X 1,4 MM

Tel Açıklığı           4X4 MM

Rulo Boyu           15 MT 15 M2

DAHA FAZLA BİLGİ

 

Paslanmaz elek telleri, krom-nikel yapıya sahip paslanmaz metalin kullanım amaçlarının ne kadar önemli ölçüde ve geniş bir ağ üzerinde olduğunun bir göstergesi olup, maalesef ülkemizde kullanım oranı çok düşük seviyededir. Bunun tabi ki birçok etkenleri var. İlk etken olarak hepimizin bildiği üzere paslanmaz krom-nikel çeliğin ilk bakışta fiyat yönünden pahalı bir malzeme oluşudur.Fakat unuttuğumuz ve de gözden kaçırdığımız bir nokta çok önemli. Paslanmaz krom-nikel çeliğin dayanıklılığı kısaca ömürlük bir malzeme oluşu dikkatlerden çoğu zaman kaçmaktadır. Bırakalım uzun ömürlü malzeme oluşunu işin bir de hijyen ve sağlık tarafı var. En önemlisi bu değil mi ki zaten ?Kısaca teknik yönden göz atacak olursak bu ürünler; imalatlarda ve filtreleme amaçlı olarak kullanılmaktadırlar. Korozyon dirençleri ve dayanıklılık mükemmeldir. Paslanmaz çelik elek telleri; AISI 304 ve AISI 316 olmak üzere iki gruptur. AISI304 %18 krom ve %8 nikel içerir. AISI 316 ise %18 krom ve %10 nikel içerir. Ayrıca %2 molibden alaşımlıdır. Molibden tuzlu su ve asit ortamlarında korozyona karşı direncini arttırır. Ancak AISI 316, AISI 304′ e göre daha pahalıdır.

Fiyatlarımıza Kdv dahil değildir.


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız